top of page

04-19, pn

|

Vilnius

YIN YOGA DAINUOJANČIŲ DUBENŲ GARSUOSE

Kviečiame į giliai atpalaiduojančią vidinę kelionę dainuojančių dubenų ir Yin jogos sąjungoje. Meditatyvios judesio praktikos metu atversime kūną, paruošime protą ir leisimės gilyn kartu su garso meditacija.

Registration is closed
See other events
YIN YOGA DAINUOJANČIŲ DUBENŲ GARSUOSE
YIN YOGA DAINUOJANČIŲ DUBENŲ GARSUOSE

Time & Location

2024-04-19 18:30 – 20:00

Vilnius, Totorių g. 26, 01121 Vilnius, Lithuania

About the event

Balandžio 19 d. (penktadienį) 18:30 val. kviečiame į giliai atpalaiduojančią vidinę kelionę dainuojančių dubenų ir Yin jogos sąjungoje. Meditatyvios judesio praktikos metu atversime kūną, paruošime protą ir leisimės gilyn kartu su garso meditacija. Telkdamiesi į kvėpavimą palengva panirsime į raminančių garsų gelmes, kurie lydės jus visos kelionės metu, kviesdama kurti autentišką ryšį su savimi.

Tibetietiški dainuojantys dubenys – tai instrumentai, pasižymintys terapiniu poveikiu: jų skleidžiamos vibracijos atpalaiduojamai veikia visą organizmą, išsklaido stresą ir padeda grįžti į savastį – natūralų, subalansuotą būvį.

Jogos ir meditacijų mokytojos Živilės valdomi dubenys mena daugiau nei šimtmetį. Šiandien retai bepamatysi taip meistriškai, iš ypatingo metalų lydinio nukaldintus sakralius instrumentus. Dainuojančiuose dubenyse slypi praeities istorijos – teigiamo terapijos poveikio liudijimai. Šią ypatingą energiją, leidęsi į garsų kelionę, pajusite ir patys.

Jogos mokytoja Lina lydės Yin jogos praktikoje. Jos metu paleidžiame kūno įtampą, minkštiname ne tik kūną, bet ir protą bei širdį. Pradedame jausti save, pastebėti švelnumo galią, o protas mokosi išbūti, neskubėti, atsipalaiduoti ir leidžia mums ilsėtis.

Kaina: 30 Eur.

Išankstinė REGISTRACIJA į renginį būtina, nes kuriant jaukią erdvę vietų skaičius yra ribotas.

Registracija: www.omyoga.lt

Share this event

Event Info: Events
bottom of page