top of page

10-22, št

|

Vilnius

Yin - Yang jogos praktika gyvuose kanklių garsuose

Kviečiame Jus į vidinę kelionę su Yin - Yang jogos praktika ir gyvais kanklių garsais

Tickets are not on sale
See other events
Yin - Yang jogos praktika gyvuose kanklių garsuose
Yin - Yang jogos praktika gyvuose kanklių garsuose

Time & Location

2022-10-22 18:00 – 20:00

Vilnius, Totorių g. 26, Vilnius 01121, Lithuania

About the event

Šeštadienio (spalio 22 d.) vakarą kviečiame Jus į vidinę kelionę bei norime pasidalinti neįprasta patirtimi jaukioje „Om Yoga Namai“ jogos studijoje - Yin - Yang jogos praktika su gyvais kanklių garsais.

Kviečiame patirti ir pajausti – leistis gilyn į savo vidų, vedamiems lėtos judesio meditacijos ir užburiančio gyvos kanklių muzikos skambesio. Stiprus ir mielaširdingas pasirūpinimo savimi ritualas, kurio metu galėsite leisti sau tiesiog būti ir jausti specialiai tam sukurtoje, saugioje erdvėje.

Vakaro lengvumą įsileisime kartu su sielą gydančiu kanklių skambesiu, atliekamu nuostabios muzikos kūrėjos ir atlikėjos @Jausmė, kuri gyvai improvizuos kanklėmis. Tėkme nešanti muzika lydės Jus visos kelionės metu, kviesdama kurti autentišką ryšį su savimi, po jogos praktikos Jausmė pratęs ritualą pasidalindama dainomis iš savo repertuaro.

Jausmė – viena iš nedaugelio savito braižo atlikėjų, pradėjusi garsinti liaudies instrumentą, koncertines kankles, ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Savo kompozicijose ir dainose ji balsu, dvidešimt devyniomis stygomis, lietuvių bei anglų kalbomis audžia jaukų folkloro, soul, minimalizmo žanrų apklotą, apipintą kitų mėgstamų stilių (dub, džiazo, post-rock, elektronikos) elementais.

YT:https://youtu.be/f2yOVdtp02I

Kartu su „Om Yoga Namų“ jogos mokytoja Lina Aukštuole nutūpę ant jogos kilimėlių galėsite sutikti save ten kur esate, priimti, atverti širdį, praskleisti kūno ir proto erdves, tyrinėti, išjausti ir paleisti. Nersime gilyn į savo kūną Yin ir Yang jogos tėkmėje, primenančioje mums apie nuolatinę kaitą ir priešingybių sąjungoje gimstančią darną.

Kvėpavimo, judesio, sąmoningumo, atsipalaidavimo ir muzikos dermėje atkursime ryši su savimi ir atgaivinsime gyvybinės energijos (pranos) tėkmę savo kūne.

Yin Yang joga – tai praktika, kuri subalansuoja lėto tempo Yin jogą su tradicine Yang joga (Hatha, Vinyasa). Yin – tai moteriška, pasyvi, vėsinanti energija, o Yang – vyriška, dinamiška, šildanti energija. Praktikoje naudojamos abi jogos rūšys, kad būtų užtikrinta tiek fizinė, tiek dvasinė pusiausvyra.

Renginio kaina: 20 Eur – registruojantis iš anksto, 25 Eur – renginio dieną.

Išankstinė REGISTRACIJA į renginį būtina, nes kuriant jaukią erdvę vietų skaičius yra ribotas.

Kontaktai pasiteiravimui: info@omyoga.lt, +370 671 00 671;

Iki susitikimo tėkmėje giliam kūno ir proto atokvėpiui...

Share this event

Event Info: Events
bottom of page