top of page

04-14, pn

|

Vilnius

Yin joga gyvuose kanklių garsuose

Kviečiame jus į Yin jogos praktiką, palydėtą gyvais kanklių garsais, kuriuos pins muzikos kūrėja ir atlikėja Jausmė.

Registration is closed
See other events
Yin joga gyvuose kanklių garsuose
Yin joga gyvuose kanklių garsuose

Time & Location

2023-04-14 19:00 – 21:00

Vilnius, Totorių g. 26, 01121 Vilnius, Lietuva

About the event

Kviečiame Jus į vidinę kelionę bei norime pasidalinti neįprasta patirtimi jaukioje „Om Yoga Namai“ jogos studijoje - Yin jogos praktika su gyvais kanklių garsais, kuriuos pins Jausmė.

Kviečiame patirti ir pajausti – leistis gilyn į savo vidų, vedamiems lėtos judesio meditacijos ir užburiančio gyvos kanklių muzikos skambesio. Stiprus ir mielaširdingas pasirūpinimo savimi ritualas.

Vakaro lengvumą įsileisime kartu su sielą gydančiu kanklių skambesiu, atliekamu nuostabios muzikos kūrėjos ir atlikėjos Jausmė, kuri gyvai improvizuos kanklėmis. Tėkme nešanti muzika lydės Jus visos kelionės metu, kviesdama kurti autentišką ryšį su savimi, po jogos praktikos Jausmė pratęs ritualą pasidalindama dainomis iš savo repertuaro.

Jausmė – viena iš nedaugelio savito braižo atlikėjų, pradėjusi garsinti liaudies instrumentą, koncertines kankles, ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Savo kompozicijose ir dainose ji balsu, dvidešimt devyniomis stygomis, lietuvių bei anglų kalbomis audžia jaukų folkloro, soul, minimalizmo žanrų apklotą, apipintą kitų mėgstamų stilių (dub, džiazo, post-rock, elektronikos) elementais.

YT: https://youtu.be/f2yOVdtp02I

Kartu su „Om Yoga Namų“ jogos mokytoja Lina Aukštuole atversime kūną irnersime gilyn į savo vidų Yin jogos praktikoje. Yin – tai moteriška, pasyvi, vėsinanti energija, tad ir jogos praktika vyksta lėtai, atpalaiduojant kūno raumenis ir paleidžiant įtampą tiek fizinę, tiek psichologinę.

Yin jogos metu kūne stimuliuojami jungiamieji audiniai – sąnariai, raiščiai, sausgyslės, kaulai, visą kūną apimantis fascijų tinklas.  Visi šie audiniai – tai tarsi vidinis tinklas, kuris suriša ir laiko mūsų organus.

Atsipalaidavimas šioje jogos praktikoje svarbus, kad galėtume „nutildyti“, kūno raumenis ir nukreipti stimuliaciją gilyn. Tokiu būdu sudrėkiname, pamaitiname audinius, kurie apjungią mūsų kūną į vieną visumą bei atveriame ląsteles ir leidžiame energijai tekėti.

Kvėpavimo, judesio, sąmoningumo, atsipalaidavimo ir muzikos dermėje atkursime ryši su savimi ir atgaivinsime gyvybinės energijos tėkmę savo kūne.

Renginio kaina - 25 Eur.

REGISTRACIJA (į renginį būtina, nes vietų skaičius ribotas) - https://bit.ly/YinKankles

Kontaktai pasiteiravimui: savajoga@gmail.com, +3706837217

Share this event

Event Info: Events
bottom of page