top of page

06-21, an

|

Vilnius

Tarptautinė jogos diena

Atvirų durų diena. Nemokamos jogos praktikos ir paskaita apie jogą.

Registration is closed
See other events
Tarptautinė jogos diena
Tarptautinė jogos diena

Time & Location

2022-06-21 08:00; GMT+3 – 2022-06-22 21:30; GMT+3

Vilnius, Totorių g. 26, Vilnius 01121, Lithuania

Guests

About the event

Namaste,

Birželio 21 diena - tarptautinė jogos diena, tad su džiaugsmu kviečiame į OM Yoga Namai atvirų durų dieną.

Esate jau praktikuojantys jogą, o gal tik norėtumėte pabandyti? Būtent šią dieną turite galimybę sudalyvauti mūsų naujai atsidariusios studijos jogos užsiėmimuose ir paskaitoje nemokamai, susipažinti su šauniomis mūsų studijos mokytojomis bei išbandyti skirtingų stilių jogos pamokas.

APIE JOGOS PAMOKAS

HATHA JOGA

"Ha" sanskrito kalba reiškia saulę, “tha” - mėnulį, tai dviejų energijų balansas ne tik žmogaus kūne, bet ir visoje Visatoje. Tai tradicinė jogos disciplina, paremta klasikinių asanų - kūno pozų - atlikimu kartu su teisingu kvėpavimu (pranayama) ir koncentracija (dharana). Ši joga padeda atpalaiduoti įsitempusius raumenis, sustiprina vidaus organų veiklą, pagerina kūno lankstumą, stimuliuoja širdies ir kraujagyslių, virškinimo, nervų ir endokrinines sistemas.

VINYASA FLOW JOGA

Vinyasa Flow jogą praktikuojame judesį derindami kartu su kvėpavimu, čia viena asana (jogos poza) seka iš prieš tai buvusios ir sukuriamas “flow” - tėkmės pojūtis. Vinyasa Flow praktika yra visada skirtinga, unikali savo prisitaikymu prie žmogaus tempo, būsenos ir išgyvenimų. Ši praktika atskleidžia ne tik skirtingas fizines asanas (pozas), bet ir gilias įžvalgas apie patį praktikuojantį.

POWER FLOW JOGA

Power joga – tai Vinyasa Flow jogos rūšis, kurios pamokų metu daugiau dėmesio skiriama kūno pastiprinimui, jėgos bei ištvermės pagerinimui – ir kiek mažiau lankstumui. Šiuose užsiėmimuose išlaikoma daugeliui jogos mokyklų būdinga pamokos struktūra, tai yra Pranayama, apšilimas ir saulės pasveikinimai, tos pamokos sekos, baigiamosios asanos ir shavasana – atsipalaidavimas. Užsiėmimų metu mokysimės kartu su ujjaji kvėpavimu judėti per jogos asanas, kurios yra susietos tarpusavyje ir sujungtos į stiprią, dinaminę jogos praktiką.

YIN JOGA

YIN yoga - ramybė, susiliejimas su kūnu ir leidimas sau būti. Nieko iš savęs nereikalaujant, nekeliant sąlygų ar lūkesčių. Ši jogos praktika yra lėta ir pasyvi - viena poza gali būti laikoma 2-5 minutes, taip susitelkiant ne į išorinį veiksmą, o į vidinius virsmus, būsenas ir išgyvenimus. Ne veltui, YIN joga dar vadinama atsipalaidavimo joga. Čia nėra „teisingai” ar „neteisingai”, „gerai” ar „blogai” konceptų - kiekvienas atėjęs patiria savo atskirą vidinę kelionę ir kiekvienam ji yra unikali.

YOGA NIDRA

Išvertus iš indų kalbos YOGA NIDRA reiškia „miego joga“. Tai - meditacijos forma, kuomet žmogus, vedlio pagalba, atsiduria tarp pabudimo ir užmigimo būsenos. Tarsi būtų prie sapnų vartų, bet nežengtų žingsnio į vidų, o sąmoningai galėtų suvokti, kas vyksta. Dar kitaip tai vadinama sąmoningu atsipalaidavimu.

Šios praktikos tikslas - surasti tą plonytę ribą tarp sąmoningumo ir gilaus miego bei padėti žmogui tą būseną išlaikyti.

TVARKARAŠTIS

8.00 - 9.15 Yin Joga (su Rugile C.)

9.30 - 11.00 Vinyasa Flow Joga (Julija S.)

12:00 - 13:00 Paskaita ,,Jogos istorija ir filosofija” (su Lina V.)

17.30. - 18.30 Power Flow Joga (su Julija S.)

18.45 - 20.00 Hatha Joga (su Monika M.)

20.30 - 21.30 Joga Nidra (su Rugile C.)

Visos praktikos yra nemokamos, tačiau būtina išankstinė registracija www.omyoga.lt arba info@omyoga.lt

Galite registruotis į visos dienos renginius arba į atskiras praktikas. Susitikime ant kilimėlių! 

Schedule


  • 1 valanda 15 minučių

    Yin Yoga (Rugilė)


  • 1 valanda 45 minutės

    Vinyasa Flow Yoga (Julija S.)

4 more items available

Share this event

Event Info: Events
bottom of page