top of page

03-23, št

|

Vilnius

PRIEŠ LAIKĄ (NE)LYGŪS VISI I VEIDO SAVIMASAŽO DIRBTUVĖS

Registration is closed
See other events
 PRIEŠ LAIKĄ (NE)LYGŪS VISI  I   VEIDO SAVIMASAŽO DIRBTUVĖS
 PRIEŠ LAIKĄ (NE)LYGŪS VISI  I   VEIDO SAVIMASAŽO DIRBTUVĖS

Time & Location

2024-03-23 12:30 – 14:00

Vilnius, Totorių g. 26, 01121 Vilnius, Lithuania

Guests

About the event

„Prieš laiką NElygūs visi...“ 

Metafora skambi, bet turint atitinkamus įrankius, laiko lemiamus pokyčius veide tikrai galima prilėtinti ar net sustabdyti! Ankščiau ar vėliau pradedame pastebėti ryškėjančias raukšles ir senėjantį veidą. Tačiau užtenka bent 1.25% paros laiko, kad efektyviai  užbėgtume senėjimo procesams už akių.

"Esu Edita, veido masažo specialistė. Jaunėjantys mano klienčių veidai, vis labiau švytinčios ir laimingesnės jų akys yra mano darbo variklis, kūrybinė savirealizacija.  Noriu su jumis pasidalinti veido savimasažo praktika, nes jo galingu poveikiu įsitikinau jį darydama sau ir kitiems. Masažu nuoširdžiai patikėjusios yra ir mano klientės. Tačiau aš visą laiką visom kartoju, kad masažo kabinete padarytas masažas bus dar efektyvesnis jei įprasite nors ir 15-20 minučių, bet nuosekliai kas dieną ar nors kas antrą dieną pasidaryti veido masažą namuose. Šis laikas per metus sudarytų net 7 300 minučių tiesioginio ir efektyvaus darbo fiziologinių procesų, lemiančių senėjantį veidą, sulėtinimui ar net sustabdymui. Žinodama tai ir tikėdama tuo noriu su kuo daugiau moterų pasidalinti veido masažo nauda, galimybėmis ir džiaugsmu jį daryti! " 

Veido savimasažas tiesiogiai veikia nervinę sistemą, kraujotaką, limfotaką ir raumenis. Šių sistemų “sąstovis” yra tiesiausias kelias į papilkėjusią, suglebusią ir gyvybingumą praradusią bei raukšlėtą veido odą. Veido masažas aktyvina minėtus procesus, padeda natūraliai ne tik atstatyti odos tonusą, išlyginti ją, bet ir veidą grąžinti į jo anatomiškai “teisingą” prigimtinę padėtį. 

Kviečiame į šias veido savimasažo "dirbtuves", kur kartu žingsnis po žingsnio išjudinsime visas struktūras lemiančias tai, kaip atrodome ir jaučiamės. Dirbtuvių metų veido savimasažą derinsime su veido raumenų mankštos pratimais. Tai yra svarbu, nes mankštinti efektyviausia yra ne įsitempusius ir spazmuotus, o būtent atsipalaidavusius normalaus tonuso raumenis. Sistemingai dirbsime įvairiose veido/galvos zonose. Sužinosite anatominę raumenų struktūrą, jų tarpusavio ryšį. Tokiu būdu suprasite, kodėl norint „gerinti“ vienas veido zonas, dirbti kartais reikia su visai kitomis vietomis! 

Po šių dirbtuvių išeisite turėdamos žinias bei įgūdžius, leisiančius ir pačioms namuose efektyviai ir nesudėtingai praktikuoti veido ir galvos savimasažą, įgysite pasitikėjimo tai daryti ir suprasite, jog pokyčiui pasiekti veikia visai paprasti dalykai.

Vietų skaičius "dirbtuvėse" ribotas, todėl registracija yra būtina! 

Dirbtuvių trukmė: 1,5 val.

Dirbtuvių kaina: 25 EUR. 

Kontaktai pasiteiravimui: +370 671 00 671; info@omyoga.lt 

 

Share this event

Event Info: Events
bottom of page