top of page

12-17, št

|

Vilnius

Natūralių smilkalų gamybos dirbtuvės

Dirbtuves veda Jurgita Medonė - natūralių smilkalų, hidrolatų gamybos vedėja, aromaterapijos praktikė.

Registration is closed
See other events
Natūralių smilkalų gamybos dirbtuvės
Natūralių smilkalų gamybos dirbtuvės

Time & Location

2022-12-17 12:00

Vilnius, Totorių g. 26, 01121 Vilnius, Lithuania

About the event

Kviečiame į natūralių smilkalų gamybos dirbtuves GYVAI, kuriose gaminsime natūralius konuso (piramidės) formos smilkalus iš lietuviškų, natūraliose augimvietėse užaugusių žaliavų ir iš atvežtinių žolelių. Kiekvienas pasigamins sau smilkalų.

Iš vieno žolelių rinkinio pavyks pagaminti apie 15 konuso formos smilkalų.

Laukia ne tik dirbtuvės, o ir meditatyvus patyriminis laikas – susijungimas su augalais, iš kurių bus gaminami smilkalai. Kad pajaustum, kodėl apelsino augalas neša džiaugsmo energiją (kelia džiaugsmo būseną), cinamonas – apvalantis, gvazdikėlis – stiprina pasitikėjimą savimi ir kt.

*Dirbtuvėse leisimės į subtilųjį augalų pasaulį – gaminsime smilkalus susijungę su tais augalais, kurie gali pastiprinti tuo metu reikiamas emocines būsenas ir padėti transformuoti bei paleisti nepatogias emocijas. *Sužinosi, kaip skirtingų augalų kvapas, savybės veikia psichosomatiškai ir kodėl traukia konkretūs augalai skirtingais periodais. *Kalbėsime apie tai, kuo naudingos ir kaip naudojamos įvairios smilkalų rūšys ir žolelės. *Sužinosi, kokie lietuviški augalai tinka smilkyti, kaip juos surinkti ir paruošti smilkymui. *Išmoksi pasigaminti smilkalus iš lietuviškų ir atvežtinių žolelių. *Taip pat gaminsime ir specialiai kalėdinius smilkalus, kad artėjant šventėms namai kvepėtų cinamonu, gvazdikėliais, apelsinais…

Natūralių smilkalų NAUDA: Iš natūralių medžiagų pagaminti smilkalai valo aplinką nuo virusų, infekcijų, atpalaiduoja, balansuoja emocijas, gerina nuotaiką, priklausomai nuo naudojamų augalų, pasižymi kitomis gydančiomis, savijautą gerinančiomis savybėmis.

Dirbtuves veda Jurgita Medonė – natūralių smilkalų, hidrolatų gamybos vedėja, aromaterapijos praktikė, sertifikuota jogos (RYT 200), oro jogos (YACEP), kvėpavimo praktikų instruktorė, meditacijų, stovyklų/retritų, seminarų vedėja, žinių besisemianti iš šamaninio kelio per ryšį su augalais.

Investicija į save: 55 Eur.

– užsiregistravusioms(-iems) dviem draugėms(-ams) – abiem po 45 Eur. (įskaičiuota dirbtuvės, žolelės, patyriminis laikas).

Registracija aktyvi po avansinio mokėjimo (25 Eur). Avansas negrąžinamas. Likusi dalis apmokama atvykus į renginį.

Share this event

Event Info: Events
bottom of page