top of page

04-06, št

|

OM YOGA NAMAI

Lila žaidimo vedėjų mokymai

Ar norėtum pamatyti kasdienybėje gyvenimo stebuklus, atverti galimybes ten, kur kliūtys, atrasti unikalų būdą pažinti save ir kartu padėti tai daryti ir kitiems? Jeigu taip, kviečiu tave prisijungti prie Lila žaidimo vedėjų mokymų.>>>

Registracija uždaryta
Daugiau renginių
Lila žaidimo vedėjų mokymai
Lila žaidimo vedėjų mokymai

Time & Location

2024-04-06 13:00 – 16:00

OM YOGA NAMAI, Totorių g. 26, Vilnius

About the event

Ar norėtum pamatyti kasdienybėje gyvenimo stebuklus, atverti galimybes ten, kur kliūtys, atrasti unikalų būdą pažinti save ir kartu padėti tai daryti ir kitiems? Jeigu taip, kviečiu tave prisijungti prie Lila žaidimo vedėjų mokymų.

Lila žaidimas ne tik įrankis atrasti savo tikruosius norus ir savirealizacijos kelią, suvokti kaip sukurti norimus santykius su savimi, šeima ir aplinka. Tai taip pat yra galimybė atsakyti į bet kurį tave kamuojantį klausimą ir gauti patvirtinimą kai jo labiausiai reikia.

╰┈➤ Šiuose mokymuose susipažinsi su Lila žaidimo principais, išmoksi, kaip palaikyti erdvę sau ir kitiems, atrasi savo unikalų žaidimo būdą ir susirasi bendraminčių.

Per 4 susitikimus ir papildomas užduotys išmoksi: » tikslingai formuoti klausimus, kad gauti aiškius atsakymus; » interpretuoti gautas žinutes, kad jas paprasčiau pritaikyti gyvenime; » palaikyti erdvę sau ir žaidėjams, kad būtų ne tik dalyvavimas, o realus pokytis.

Mokymuose gausi tiek teorinių, tiek praktinių žinių ne tik kaip savarankiškai žaisti Lila žaidimą, o ir kaip vesti žaidimą kitiems žaidėjams. Dalyvavusieji pilnai mokymuose gaus Lila žaidimo vedėjo sertifikatą.

Kartu su žiniomis ir saugia erdve tyrinėti gausi: » mokomąją medžiagą » Lila žaidimo knygutę » Lila žaidimo lentą » rankų darbo kauliuką iš Maroko » sertifikatą » palaikomąją Facebook grupę

Erdvė: Vilniuje, OM YOGA namai, Totorių g. 14 arba gyvai internetu

Data ir laikas: Kovo 9, 16, 30, balandžio 6 d. 13:00-16:00

Investicija į save: 350 Eur ₊ ⊹įeina gyvi susitikimai, mokomoji medžiaga, knygutė su paaiškinimais, Lila žaidimo lenta, rankų darbo kauliukas iš Maroko meistrų, sertifikatas ir uždara Facebook grupė praėjus mokymams.

Registracija patvirtinama atlikųs 100 Eur avanso pervedimą: SEB Julija Važnevičienė LT927044000008645316 arba Revolut +37060915829.

Likusi suma mokama pirmoje sesijoje grynais. Avansas negrąžinamas ir neperkeliamas.

Po mokymų pridėsiu tave prie uždaros Facebook grupės, kurioje galėsi dalintis suvokimais ir patyrimais bei gauti atsakymus į klausimus apie žaidimo vedimą.

Mokymus veda Julija Važnevičienė, sertifikuota savipažinimo žaidimo Lila vedėja, jogos, kvėpavimo, meditacijos, sąmoningumo ir emocijų paleidimų instruktorė, judesio-šokio ir somatinių praktikų vedėja, saviugdos stovyklų ir patyriminių kelionių organizatorė. Atvirai pasidalinsiu su jumis patirtimi, kurią įgavau 4 metus aktyviai dirbant su savimi ir žmonėmis.

Kviečiu tave prisijungti į gretas tų, kurie ne tik mato, o ir kuria stebuklų pilną gyvenimą.

Su meile, Julija Va

Share this event

Event Info: Events
bottom of page