top of page

12-09, pn

|

Vilnius

KELIONĖ Į SAVE / GARSŲ TERAPIJA

KVĖPAVIMAS I GARSŲ TERAPIJA I MANTROS

Registration is closed
See other events
KELIONĖ Į SAVE  / GARSŲ TERAPIJA
KELIONĖ Į SAVE  / GARSŲ TERAPIJA

Time & Location

2022-12-09 18:00

Vilnius, Totorių g. 26, 01121 Vilnius, Lithuania

Guests

About the event

Kuomet ištinka atskirtis, pradeda kilti įtampa, nepasitenkinimas, pyktis, nebevertiname to ką turime ir kyla poreikis slopinti šias būnenas pačiais įvairiausiais, bet ne visada mums tinkamiausiais būdais. Todėl kviečiame Jus į gydančių garsų kelionę, po kurios jausitės nuraminę protą, pailsėję, sugrįžę į save, atsiras erdvės priėmimui ir atjautai.

Susitikimą pradėsime kvėpavimu, kuris sugrąžins į šią akimirką, apsijungimo rate išsigryninsime savo intensijas, meditacijos vedimu panirsime į ramybę ir leisimės į pasąmonę transformuojančią garsų terapiją. Garsai nuneša į įvairiausius sluoksnius, kuriuose vyksta pokyčiai, kyla suvokimai, paleidimai, todėl išsikelti intensiją, svarbu, nes ji tikslingai nukreips jus ten, kur labiausiai reikia jums šiuo metu.

Sugrįžti į savo fizinius kūnus kviesime per mantrą OM ir leisimės į savęs tyrinėjimą per balsą, per mantrų giedojimą. Vakarą užbaigsime pasidalinimu apie savo vidinę kelionę, o tai padės patirtį integruoti į savo kasdienybę ir ilgiau išlaikyti ramybės būseną.

Nuoširdžiai kviečiame Tave, nes tikime, kad tai kelias priartėti prie savo esmės 🙏🏽

Garsų terapijos vedlė - Asta Treinė apsijungdama garsuose ir pojūčiuose ves Jus ten, kur vyksta gyjimas ir sąmonės pokytis ♡ Asta Tenerifėje įkūrė "Sounds and Massage" terapijos namus ir sąmoningą bendruomenę. Asta yra profesionali masažo terapeutė ir muzikos atlikėja, dainininkė, padedanti atrasti žmonėms vidinę ramybę per holistinį požiūrį. Mantrų giedojimas, garsų terapija ir balso improvizacijos suteikia galimybę prisiliesti prie žmogaus sielos, susijungti per širdies centrą ir kartu kurti skambantį, gydantį ir transformuojantį grožį ♡

Būk atviras tam, kas ateis...

Renginio kaina: 25 Eur.

Durys atveriamos 18 val. 

Studijos erdvė nedidelė, tačiau labai jauki, todėl registracija į renginį būtina. 

Kontaktai pasiteiravimui:

 info@omyoga.lt; +370 671 00 671; 

Share this event

Event Info: Events
bottom of page