top of page

06-28, pn

|

Svencelė

JOGA ORE: jogos ir kaitavimo stovykla (Birželio 28 - 30d.)

Kviečiame į savaitgalio stovyklą Birželio 28 - 30 dienomis. Čia susijungia OM Yoga Namai ir Kaitavimas ORE draugystė ir patirtis, tam kad sukurtų nepamirštamą patyrimą Tau, kuriame, tikimės, atrasi malonumą ir meilę judesio praktikoms, pabandysi įvaldyti vėją bei susirasi bendraminčių.

JOGA ORE: jogos ir kaitavimo stovykla (Birželio 28 - 30d.)
JOGA ORE: jogos ir kaitavimo stovykla (Birželio 28 - 30d.)

Time & Location

2024-06-28 17:00 – 2024-06-30 18:00

Svencelė, Svencelė, 96241 Klaipėda District Municipality, Lithuania

About the event

Šią vasarą išbandyk kai ką naujo - atvyk į Svencelę kur pasitiksime Tave su įvairiomis jogos praktikomis, bei jėgos aitvarų sporto pradžiamoksliu.  Kviečiame į savaitgalio stovyklą Birželio 28 - 30 dienomis. 

Čia susijungia OM Yoga Namai ir Kaitavimas ORE draugystė ir patirtis, tam kad sukurtų nepamirštamą patyrimą Tau, kuriame, tikimės, atrasi malonumą ir meilę judesio praktikoms, pabandysi įvaldyti vėją bei susirasi bendraminčių. 

 

Jogos praktikos Tau ypatingai pasitarnaus ruošiantis jėgos aitvarų sportui. Tai vienas geriausių būdų sumažinti tampą, susikaupti, sukurti geresnį ryšį su savo kūnu, įgauti koncentracijos, pasitikėjimo savimi ir jėgų, reikalingų ruošiantis kaituoti. Joga - tai praktika tiek kūnui, tiek dvasiai, kuri mums padeda patirti gyvenimą naujoje kokybėje.

Stovyklos vedlės:

MONIKA DUBAUSKAITĖ Ilgametė jėgos aitvarų entuziastė ir instruktorė; Suaugusiųjų bei vaikų kaitavimo stovyklų organizatorė; Jogos praktikė. Monika supažindins Jus su jėgos aitvarų sportu, jo saugumo pagrindais. Papasakos kaip tinkamai pasirinkti ir pasiruošti įrangą prieš lipant į vandenį, supažindins su spoto taisyklėmis. Sužinosite daugiau apie kaituotojų kultūrą, patirtus nuotykius kaituojant. Turėsite galimybę valdyti mokomuosius aitvarus. Pamokos vyks krante.

JULIJA SPICYNĖ Jogos mokytoja (Hatha, Vinyasa ir Power joga), dalyvius supažindins su jogos pagrindais, asanų (jogos pozų) ir pranayama (kvėpavimo) praktika. Julijos vedami jogos užsiėmimai pasižymi kūrybingomis jogos asanų sekomis, žaismingumu, dinamiškumu. Suteiks Jums galimybę ne tik patirti tradicinę jogos asanų praktiką (pvz. Hatha), bet ir sieks supažindinti su naujesniais jogos stiliais, bei vakarietiškomis tendencijomis, daugiadisciplinine praktika (Vinyasa Flow, Power Flow). 

Dėstomos Jogos praktikos apima: • kvėpavimo pratimus,  • kūno pusiausvyros, jėgos, ištvermės lavinimą; • kūno lankstumo ir mobilumo lavinimą; • meditacija vidinei, emocinei ramybei ir pusiausvyrai.

Stovykla skirta vyrams ir moterims, pradinukams ir pažengusiems.

Dvi pamainos: rugpjūčio 28-30d. bei liepos 19-21d.

Stovyklos Programa:

Penktadienis Nuo 17.00 Renkamės Susipažinimas Hatha joga (75 min) Vakarienė, pašnekėsiai

Šeštadienis Vinyasa Joga (45 min.) Pusryčiai Kite teorija krante Pietūs Kite teorija krante Vakarienė Jogos pamoka (90 min.) Naktipiečiai

Sekmadienis Power Flow joga (90 min.) Pusryčiai Linksma estafetė žinių užtvirtinimui Pietūs Lengvas žygis į Svencelės mišką. Skirstomės

APGYVENDINIMAS: Naujai įrengtuose ir kokybiškai nameliuose su kondicionieriais, karštu dušu, virtuve.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: • Sotūs pusryčiai; • Dvi nakvynės; • Visa reikalinga įranga; • Fotosesija (pagal poreikį).

Kviečiame susitikti pilnam patyrimui!

STOVYKLOS KAINA: 380€. Dviese 360€. REGISTRACIJA:

https://forms.gle/yv5KAXmsUyaYWZn66

+37068666212, monika@orestore.lt

Share this event

Event Info: Events
bottom of page