top of page

03-16, Å¡t

|

OM YOGA NAMAI

Gyvenimo žaidimas Lila

🎲Gyan Chaupad, dar vadinamas gyvenimo žaidimas Lila, taip pat suteikia galimybę sužinoti tai, kas tau labiausiai rūpi, kas tau yra aktualiausia, suvokti kokios savybės tau padeda ir kokios trukdo.>>>

Registracija uždaryta
Daugiau renginių
Gyvenimo žaidimas Lila
Gyvenimo žaidimas Lila

Time & Location

2024-03-16 17:00 – 20:00

OM YOGA NAMAI, Totorių g. 26, Vilnius

Guests

About the event

Jeigu galėtum gauti atsakymą į bet kokį savo klausimą, ar išdrįstum jį užduoti? Ar nori pamatyti kas tau padeda realizuojant savo tikslus? Ar esi pasiruošusi/-ęs realizuoti savo svajonę ir gauti žinojimą ką tam daryti ir ko nedaryti?

🎲Gyan Chaupad, dar vadinamas gyvenimo žaidimas Lila, taip pat suteikia galimybę sužinoti tai, kas tau labiausiai rÅ«pi, kas tau yra aktualiausia, suvokti kokios savybės tau padeda ir kokios trukdo.

Šis žaidimas neša savyje begalinę išmintį. Išrašytas net prieš 2000 metų Indijos jogais, kurie, išnagrinėję žmogaus sąmonės, pasąmonės ir Visatos dėsnių labirintus, išskyrė 72 esmines būties padėtis. Šios padėtis ir atsispindi žaidimo langeliuose, per kuriuos yra keliaujama žaidimo metu.

Žaidėjas gauna galimybę pamatyti situaciją iš plačios perspektyvos ir čia ir dabar išspręsti rūpimą klausimą bei sužinoti ko turi imtis tam, kad jo užklausa būtų įgyvendinta.

Žaidimas Lila padeda: 

* Pažinti save bei kurti su savimi harmoningą santykį; 

* Rasti atsakymus į rūpimus klausimus; 

* Pamatyti galimybes sudėtingose gyvenimiškose situacijose; 

* Suvokti kaip gali realizuoti norus, svajones; 

* Suvokti, kas trukdo, o kas padeda judėti dabartiniame gyvenimo etape; 

* Gauti tuo metu reikalingą žinutę.

Žaidimo vedantysis padeda ne tik suformuoti sau aiškų bei konkretų klausimą, o ir interpretuoti žaidimo kelionę taip, kad būtų lengviau ir paprasčiau integruoti gautas žinias kasdienybėje. Po žaidimo sesijos žaidėjas aiškiai pastebi atsirandančias galimybes pokyčiui, kurio taip nori.

Ko reikia žaidimui: 

* Žaidimo objekto, kuriuo judėsi lentoje - tai gali būti bet koks Tau priklausantis daiktas (tik ne santuokos žiedas); 

* Užklausos žaidimui (sesijos pradžioje padedu išsigryninti); 

* Sąsiuvinio ir tušinuko užrašams.

Trukmė: ±3 val. Kaina: 50 eur 

Sesijoje Jus lydės: Julija Važnevičienė sertifikuota jogos, kvėpavimo, meditacijų, sąmoningumo, emocijų paleidimo instruktorė. Judėsio-šokio ir kitų somatinių praktikų, Lila savipažinimo žaidimo, Sadhu praktikų vedėja. Saviugdos stovyklų ir patyriminių kelionių organizatorė. 

Su meile, Julija Va.

Share this event

Event Info: Events
bottom of page