top of page

02-25, št

|

OM YOGA NAMAI

Gyvenimo žaidimas Lila

Gyvenimas - tai Žaidimas, kuriame kiekvienas turime savo vaidmenį. Šis žaidimas Indijoje vadinamas LILA>>>

Registracija uždaryta
Daugiau renginių
Gyvenimo žaidimas Lila
Gyvenimo žaidimas Lila

Time & Location

2023-02-25 13:00 – 16:00

OM YOGA NAMAI, Totorių g. 26, Vilnius

Guests

About the event

Gyvenimas - tai Žaidimas, kuriame kiekvienas turime savo vaidmenį. Šis žaidimas Indijoje vadinamas LILA.

Žaidimas sukurtas net prieš 2000 metų. Jogai, išnagrinėję žmogaus sąmonės labirintus, išskyrė 72 esmines būties padėtis, kurios atsispindi žaidimo langeliuose. Žaidėjas mesdamas kauliuką, suteikia leidimą Karmai nulemti jo padėtį ir judėjimą žaidimo lentoje.

Žaidimo metu žaidėjas gauna galimybę pamatyti situaciją iš plačios perspektyvos ir čia ir dabar išspręsti rūpimą klausimą bei sužinoti ko turi imtis tam, kad užklausa įsigyvendintų.

Žaidėjui išėjųs iš žaidimo prasideda tikri stebuklai jo gyvenime. Visata rūpinasi pilnu užklausos realizavimu kuo harmoningesniu jam keliu.

Žaidimas LILA padeda:

* Rasti teisingus atsakymus į rūpimus klausimus;

* Suvokti sudėtingas gyvenimiškas situacijas;

* Realizuoti norus, svajones;

* Išsiaiškinti, kas trukdo, o kas padeda judėti dabartiniame gyvenimo etape.

Trukmė: ±3 val. Kaina: 50 eur

ŽAIDIMO VEDLĖ:

Julija Važnevičienė sertifikuota gyvenimo žaidimo Lila vedlė, RYT200 tarptautinio lygio Yoga Alliance sertifikuota Hatha, Vinyasa jogos mokytoja, studijuojanti Prana Flow su šios linijos įkūrėja Shiva Rea bei emocijų priėmimo instruktorė.

“Gyvenimo žaidimas Lila mane rado prieš 4 metus, kai intensyviai ieškojau atsakymų į man svarbius klausimus. Nuo pat pirmos sesijos pajutau galią šio žaidimo ir koks vertingas tai įrankis mums, aiškiai mačiau kaip šis žaidimas palengvina mano pasirinkimus ir parodo net slapčiausias mano pasąmonės kerteles. Jau po 3 sesijų nėriau į vedlių mokymus, nuo to laiko Lila lydi mane.

Kuo toliau tuo labiau žaviuosi šiuo įrankiu, jis tinkamas kiekvienam, randa priėjimą prie kiekvieno, priėma kiekvieną ir atsako kiekvienam. Jeigu vis ieškai, kviečiu susipažinti su Lila”.

Share this event

Event Info: Events
bottom of page