top of page

09-02, pn

|

Vilnius

Gydančių garsų terapija

Kviečiame Jus į išskirtinį renginį - patyriminę kelionę su gydančių garsų terapija...

Registration is closed
See other events
Gydančių garsų terapija
Gydančių garsų terapija

Time & Location

2022-09-02 19:00 – 22:00

Vilnius, Totorių g. 26, Vilnius 01121, Lithuania

Guests

About the event

Kviečiame Jus į išskirtinį renginį - patyriminę kelionę su gydančių garsų terapija. 

Gydančių garsų terapija - tai tik vienas iš daugelio būdų apjungti ir gydyti tiek fiziniame, tiek dvasiniame plane. Procesas vyksta dėl sklindačių vibracijų - sakralinių instrumentų ir taip pat kiekvieno mūsų, atpažinus vibracijas ir nukreipus tinkama linkme, vyksta pokytis visuose lygmenyse.

Garsų Terapija suteiks galimybę pasinerti į pasamoninius procesus ir tuo pačiu patirti nuostabias vidines keliones. Jūsų patirtys priklauso tik nuo Jūsų intencijos, su kuria norite keliauti, kur ir kiek giliai norite patekti.

Garsų terapijos vedliai - Asta Treinė ir Andrius Šešelgis, apsijungdami garsuose ir pojūčiuose ves Jus ten, kur vyksta gyjimas ir sąmonės pokytis.

Asta, gyvenanti Tenerifėje, čia įkūrė "Sounds and Massage" terapijos namus. Asta yra profesionali masažo terapeutė ir atlikėja, padedanti atrasti žmonėms vidinę ramybę per holistinį požiūrį. Mantrų giedojimas, garsų terapija ir balso improvizacijos suteikia galimybę prisiliesti prie žmogaus sielos, susijungti per širdies centrą ir kartu kurti skambantį, gydantį ir transformuojantį grožį.

Andrius groja įvairiais muzikiniais instrumentais ir per patyrimus bei pajautimą veda ten, kur prasideda magiški dalykai...

Būk atviras tam, kas ateis...

Renginio kaina: 25 Eur. Registracija: info@omyoga.lt; 867100671 

Share this event

Event Info: Events
bottom of page