top of page

03-22, pn

|

Vilnius

Gilus atsipalaidavimas su YIN & JOGA NIDRA

Kviečiame į gilaus poilsio jogos patirtį, kuri sujungia Yin jogos atkuriamąją galią ir gilų jogos Nidros atsipalaidavimą.

Registration is closed
See other events
Gilus atsipalaidavimas su YIN & JOGA NIDRA
Gilus atsipalaidavimas su YIN & JOGA NIDRA

Time & Location

2024-03-22 18:30 – 20:10

Vilnius, Totorių g. 26, 01121 Vilnius, Lithuania

About the event

Kovo 22 d., penktadienio, vakarą 18:30 val. kviečiame į gilaus poilsio jogos patirtį, kuri sujungia Yin jogos atkuriamąją galią ir gilų jogos Nidros atsipalaidavimą.  

Praktika pradėsime nuo balansuojančios kvėpavimo praktikos ir švelnios, lėto tempo Yin jogos, kurios metu pagrindinis dėmesys skiriamas giliųjų jungiamųjų audinių stimuliacijai, atpalaidavimui bei dėmesingumo praktikai, ruošiant portą jogos Nidros meditacijai, kurios metu nersime gilyn į natūralią pusiausvyros būseną (homeostazę) tarp sąmonės ir pasąmonės.  Joga Nidra yra vedamos meditacijos forma, dar vadinama „jogos miegu“, ji praktikuojama gulint. 

Praktikos metu mūsų dėmesys nukreipiamas į vidų, buvimas tarp budrumo ir miego būsenų, kur mūsų kūnas atranda natūralią pusiausvyros būseną – kvėpavimas susibalansuoja ir tampa tylus, pasiekiant sąmonės būseną tarp pabudimo ir miego. Teigiama, kad jis turi didelę fizinę, psichinę ir emocinę naudą, įskaitant streso ir nerimo mažinimą, miego gerinimą ir kūrybiškumo bei intuicijos stiprinimą. 

Šių dviejų praktikų sąjungoje turėsite galimybe atrasti gydomąją ramybės ir pasidavimo galią, patyrinėti savo kūną, mintis, jausmus, pojūčius ar tiesiog pasimėgauti nieko nedarymu, atotrūkiu nuo kasdienybės bei minčių chaoso.  

Tinka visiems - ir pradedantiesiems, ir praktikuojantiems jogą.  

Užsiėmimus veda Yoga Alliance sertifikuota jogos mokytoja Lina Aukštuolė (RYT 200).

Kaina - 18 Eur arba su "Om Yoga Namai" abonementu.

REGISTRACIJA: https://bit.ly/NidraYin

(Registracija būtina, nes vietų skičius ribotas)

Share this event

Event Info: Events
bottom of page