top of page

01-06, pn

|

Vilnius

Dainuojančių dubenų garso kelionė: Pradžia

Registration is closed
See other events
Dainuojančių dubenų garso kelionė: Pradžia
Dainuojančių dubenų garso kelionė: Pradžia

Time & Location

2023-01-06 18:30

Vilnius, Totorių g. 26, 01121 Vilnius, Lithuania

Guests

About the event

Sulig Naujais metais kviečiame į naujus dainuojančių dubenų vakarus „OM Yoga Namuose“, skirtus praktikuoti ramybę. Įkvėpkite šimtamečių instrumentų garso bangų ir pajuskite, kokią visapusišką naudą atneša ši meditacinė praktika.

Dainuojantys dubenys – tai tibetietiški instrumentai, pasižymintys terapiniu poveikiu: jų skleidžiamos vibracijos atpalaiduojamai veikia visą organizmą, išsklaido stresą ir padeda grįžti į savastį – natūralų, subalansuotą būvį.

Reguliariai lankydamiesi garso sesijose pajusite ilgalaikį pokytį prote bei kūne. Pamažu paleisite užspaustas emocijas, vidinį disbalansą ir, nuslūgus įtampai, patirsite lengvumo bei atsinaujinimo pojūtį.

Užsiėmimo vedlės, jogos ir meditacijų praktikės Živilės (https://www.facebook.com/samanarituals) valdomi dubenys mena daugiau nei šimtmetį. Šiandien retai bepamatysi taip meistriškai, iš ypatingo metalų lydinio nukaldintus sakralius instrumentus. Dainuojančiuose dubenyse slypi praeities istorijos – teigiamo terapijos poveikio liudijimai. Šią ypatingą energiją, leidęsi į garsų kelionę, pajusite ir patys.

Užsiėmimas prasidės nuo kūno atpalaidavimo: telkdamiesi į kvėpavimą palengva panirsime į atpalaiduojančių garsų gelmes. Paleiskite tai, kas nebereikalinga, ir patirkite ilgalaikį ramybės poveikį, darbo savaitę palydėdami kokybišku, giliu poilsiu.

Renginio vieta: OM Yoga Namai, Totorių g. 26, Vilnius

Pradžia: 18:30

Trukmė: 1,5 val.

Renginio kaina: 25 Eur

Registracija į renginį – būtina. Papildomai nieko neštis nereikia, nebent šiltas kojines. 

Kontaktai pasiteiravimui: info@omyoga.lt; 867100671

Share this event

Event Info: Events
bottom of page