top of page

03-10, sk

|

Vilnius

Ascend with SADHU

Atpažink pasąmoninį būdą susidoroti su stresu, išmok jį panaudoti tikslingai ir jį išjungti, kryptingai nukreipti dėmesį, sąmoningai atpalaiduoti savo kūną ir protą. Tau padės jogos praktika, stovėjimas ant vinių, sąmoningas kvėpavimas, gilaus atsipalaidavimo meditacija ir integracijos ratas>

Registration is closed
See other events
Ascend with SADHU
Ascend with SADHU

Time & Location

2024-03-10 14:00 – 17:00

Vilnius, Totorių g. 26, 01121 Vilnius, Lithuania

Guests

About the event

Jeigu trūksta energijos, nesupranti kur ji dingsta, ieškai būdo įvaldyti savęs nukreipimą į tai kas tau svarbu skaityk toliau.

Dažnas nepastebi kaip vietoj gyvenimo veikia išgyvenimo režime. Šiame režime energija iššvaistoma kovai, įrodinėjimui, bandymui išgyventi net tada kai aplinkui yra saugu. Šiame režime kūrybos kokybė jeigu ir gimsta tai tik per paaukojimą savo gyvenimo kokybės.

Tam, kad atrasti būdą save nukreipti į prasmingą veikimą ir tuo pačiu mėgautis gyvenimu būtina mokėti pereiti iš išgyvenimo režimo (ang. fight-flight-freeze) į poilsio režimą (ang. digest-rest).

Sau padėti gali su Ascend with SADHU praktika, kuri lyg pažadins savęs suvokimą gilesniame sluoksnyje.

Praktikos tikslas atpažinti pasąmoninį būdą susidoroti  su stresu (išgyvenimo režimas),  išmokti jį panaudoti tikslingai ir jį išjungti, mokytis nukreipti dėmesį ir mintys, sąmoningai atpalaiduoti savo kūną ir protą.

Kaip pagrindinį įrankį naudosime vinių lentas SADHU. Tai senovinė Hinduizmo asketų savidisciplinos praktika, kuomet stovima ant vinių lentos, siekiant sutvirtinti savo fizinę ištvermę bei ugdyti valią (žemiau rasi platesnį apibendrinimą).

Sesijoje skirsime laiką kokybiškai pasiruošti pagrindinei praktikai bei pilnai atsipalaiduoti po jos. Į sesiją įeina jogos fizinė praktika, stovėjimas ant vinių, sąmoningas kvėpavimas, gilaus atsipalaidavimo meditacija ir integracijos ratas.

Data: 2024 - 03 - 10 (sekmadienis)

Laikas:  14 val.

Trukmė: ±3 val.

Erdvė: Totorių g. 26 OM YOGA NAMAI

Kaina: 42 Eur

Informaciją kaip pasiruošti ir ką turėti su savimi gausite po registracijos. Jogos kilimėliai, vinių lentos, pagalvėlės, pledai, vanduo bus vietoje. Erdvėje taip pat yra vietos persirengti.

SADHU VINIŲ PRAKTIKĄ

Atsistojus ant vinių saugiomis sąlygomis tarsi sukuriame savo kūnui stresinę situaciją, kurioje gauname galimybę ugdyti sąmoningumą, priimti stebėtojo poziciją, atsipalaiduoti, nukreipti mintis.

Tokiu būdu treniruojamės vesti save iš išgyvenimo į gyvenimą, iš įtampos į atsipalaidavimą, iš baimių į pasitikėjimą, iš susispaudimo į išsiplėtimą, iš tamsos į šviesą. Taip pat galime aiškiai pastebėti kas mums yra vertinga, o kas tik atima energiją.

Stovėjimas ant vinių taip pat turi tiesioginį poveikį sveikatai. Vinys stimuliuoja tūkstančius akupunktūros taškų, kurie atsakingi už gyvybiškai svarbius kūno organus, kraujotaką, limfos ir energijos tekėjimą, atsipalaidavimą ir viso kūno gerovę.

JOGOS FIZINĖ PRAKTIKA

Kokybiškai pasiruošti vinių praktikai padės jogos fizinė seka, kurios metu kūnas sušils, o protas nurims.

SĄMONINGAS KVĖPAVIMAS

Po vinių praktikos sąmoningas kvėpavimas padės uždaryti atsivėrusias temas, įgauti aiškumą, paleisti likusias įtampas.

GILAUS ATSIPALAIDAVIMO MEDITACIJA

Pilnam atsipalaidavimui ir poilsiui padės gilaus atsipalaidavimo meditacija jaukiai atsigulus.

Sesiją sudarė ir veda sertifikuotos jogos ir sąmoningumo vedlės Julija Važnevičienė (@julija.life.yoga) ir Julija Spicynė (@julijaspicyne). Vinių lentas suteikia jų kūrėja Raminta Kabilkaitė (@karaminta).

!SVARBU. Praktika yra visiškai saugi praktikuoti visiems, išskyrus nėščiosioms, žmonėms su pažeista pėdų oda, turintiems onkologinę ligą, patiriantiems epilepsiją, turėjusiems širdies smūgį arba insultą per pastaruosius metus. Jeigu nesi tikra/-as ar ši praktika gali būti tinkama tau -  parašyk mums asmeniškai, būtinai pakonsultuosime visais rūpimais klausimais.

Julija Va. @julija.life.yoga julija.vazneviciene@gmail.com

Julija Sp. @julijaspicyne julija.jadeviciute@gmail.com

Laukiame Tavęs

Su meile

Pastaba, bilietai negrąžinami.

Tickets

  • Regular

    42,00 €
    Sale ended

Total

0,00 €

Share this event

Event Info: Events
bottom of page