top of page

12-30, pn

|

Vilnius

2022 -ųjų palydėjimas su dainuojančiais dubenimis

Registration is closed
See other events
2022 -ųjų palydėjimas su dainuojančiais dubenimis
2022 -ųjų palydėjimas su dainuojančiais dubenimis

Time & Location

2022-12-30 18:30

Vilnius, Totorių g. 26, 01121 Vilnius, Lithuania

Guests

About the event

Gruodžio 30 d. kviečiame į terapinį dainuojančių dubenų renginį OM YOGA NAMUOSE, skirtą simboliniam praėjusių metų palydėjimui. Įkvėpkite šimtamečių instrumentų garso bangų ir pasitikite 2023-uosius įgavę naujų jėgų.

Dainuojantys dubenys – tai tibetietiški instrumentai, pasižymintys terapiniu poveikiu: jų skleidžiami garsai atpalaiduojamai veikia visą organizmą, išsklaido stresą ir padeda grįžti į savastį – natūralų, subalansuotą būvį.

Užsiėmimo vedlės, jogos ir meditacijų praktikės Živilės (https://www.facebook.com/samanarituals) valdomi dubenys mena daugiau nei šimtmetį. Šiandien retai bepamatysi taip meistriškai, iš ypatingo metalų lydinio nukaldintus sakralius instrumentus. Dainuojančiuose dubenyse slypi praeities istorijos – teigiamo terapijos poveikio liudijimai. Šią ypatingą energiją, leidęsi į garsų kelionę, pajusite ir patys.

Užsiėmimas prasidės nuo trumpos, kūną atpalaiduojančios meditacijos, o tuomet bus telkiamasi į kvėpavimą ir palengva panyrama į sakralių garsų gelmes. Paleiskite praeities „Aš“ ir pasitikite naują savastį, užbaigdami kasmetinę kelionę aplink Saulę. Tegul nepaisant šventinio šurmulio viduje įsivyrauja dėkingumas ir ramybė.

Renginio vieta: OM YOGA NAMAI, Totorių g. 26, Vilnius

Pradžia: 18:30

Trukmė: 1,5 val.

Renginio kaina: 20 Eur

Registracija į šventinį renginį – būtina. Papildomai nieko neštis nereikia, nebent šiltas kojines.

 Kontaktai pasiteiravimui: info@omyoga.lt; 867100671

Share this event

Event Info: Events
bottom of page